ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 29-ին, 30-ին, 31-ին, ապրիլի 1-ին և 2-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության
Հավաք և երթ անցկացնելու վերաբերյալ իրազեկում
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 28-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝  ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 28-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի` ս.թ. մարտի 25-ին հավաք և երթ անցկացնելու մասին իրազեկման վերաբերյալ
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 28.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 25-ին՝ ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 28.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 25-ին՝ ժամը  00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի` ս.թ. մարտի 22-ին, 23-ին և 24-ին հավաքներ և երթեր անցկացնելու մասին իրազեկման վերաբերյալ
27.02.2025
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 27.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 22-ին, 23-ին և 24-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 27.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 22-ին, 23-ին և 24-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 27-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝  ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 27-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա -
26.02.2025
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 26-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝  ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 26-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի` ս.թ. մարտի 21-ին հավաք և երթ անցկացնելու մասին իրազեկման վերաբերյալ
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 26.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 21-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի