1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 19.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 5-ից մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 5-ը ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության
Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 17.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Կորյուն Թադևոսյանի իրազեկումը՝ ս.թ. մարտի 22-ին՝ ժամը 15.00-16.00 Հրազդանի կիրճի՝ Հրազդան մարզադաշտին հարող տարածքում հավաք
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 5-ից մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 5-ը՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 5-ից մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 5-ը՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ
ՀՀ քաղաքացի Կորյուն Թադևոսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 22-ին՝ ժամը 15.00-16.00 Հրազդանի կիրճում՝ Հրազդան մարզադաշտի հարակից տարածքում հավաք, ժ.16.00-17.00 Հրազդան մարզադաշտ-Աթենքի փողոց-Բրազիլիայի հրապարակ-Աթենքի
Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 12.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել «Միասին» այլընտրանքային հասարակական-քաղաքական շարժման համակարգող խորհրդի անդամ Մեսրոպ Եղիազարյանի կողմից ս.թ. մարտի 21-
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 07.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 4-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 06.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 3-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 06.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 3-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 06.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 29-ին, 30-ին, 31-ին, ապրիլի 1-ին և 2-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության