Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 28.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՅԴ Հայաստանի ԳՄ ներկայացուցիչ Իշխան Սաղաթելյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 23-ին՝ ժամը 18.00-20.30 Հանրապետության հրապարակի
Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 28.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել Հայ Առաքելական եկեղեցու Արարատյան հայրապետական թեմի առաջնորդական փոխանորդ Տեր Նավասարդ Արքեպիսկոպոս Կճոյանի իրազեկումը`
Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 26.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել «Լույսի բանակ» ռազմահայրենասիրական, բարեգործական ՀԿ նախագահ Կարեն Արայանի իրազեկումը՝ ս.թ. ապրիլի 1-ից մինչև ս.թ. ապրիլի 30-ը՝
ՀՅԴ Հայաստանի ԳՄ ներկայացուցիչ Իշխան Սաղաթելյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 23-ին՝ ժամը 18.00-24.00 Հանրապետության հրապարակ - Ամիրյան փողոց - Մաշտոցի պողոտա - Բաղրամյան պողոտա - Բարեկամության
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 06.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. ապրիլի 3-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և