ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի` ս.թ. մարտի 21-ին հավաք և երթ անցկացնելու մասին իրազեկման վերաբերյալ
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 26.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 21-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և հավաքի
25.02.2025
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 25-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝  ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց - Մաշտոցի պողոտա
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 25-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա - Աբովյան փողոց - Հանրապետության հրապարակ
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի` ս.թ. մարտի 20-ին հավաք և երթ անցկացնելու մասին իրազեկման վերաբերյալ
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 25.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 20-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 25.02.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 20-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և հավաքի
24.02.2025
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝  ս.թ. մարտի 22-ին, 23-ին և 24-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 22-ին, 23-ին և 24-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝  ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ