1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 06.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 29-ին, 30-ին, 31-ին, ապրիլի 1-ին և 2-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 05.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 28-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 05.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 28-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 4-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 4-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա -
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 04.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 27-ին ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 04.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 27-ին ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 3-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Հանրապետության հրապարակ – Ամիրյան փողոց -
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. ապրիլի 3-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաք և հավաքի ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն Ազատության հրապարակ – Սայաթ-Նովայի պողոտա -
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 03.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 26-ին՝ ժամը 00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքի և հավաքի
1. Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի 03.03.2025 թվականի որոշմամբ ի գիտություն է ընդունվել ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ս.թ. մարտի 26-ին՝ ժամը 00.00-24.00-ն Ազատության հրապարակում հավաքի և հավաքի
ՀՀ քաղաքացի Հովհաննես Հովհաննեսյանի կողմից ներկայացվել է իրազեկում՝ ս.թ. մարտի 29-ին, 30-ին, 31-ին, ապրիլի 1-ին և 2-ին՝ ժ.00.00-24.00-ն Հանրապետության հրապարակում հավաքներ և հավաքների ընթացքում՝ ժ.18.00-21.00-ն