Քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը ներկայացրել է Կենտրոն վարչական շրջանի նոր ղեկավարին
Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը Կենտրոն վարչական շրջանի աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ ղեկավար Պետրոս Պետոյանին:
Հաջողություններ մաղթելով պատասխանատու աշխատանքում՝ քաղաքապետ Ավինյանը կարևորել է վարչական շրջանների դերը՝ ի հայտ եկող խնդիրների արագ արձագանքման, բնակիչների հետ մշտական կապի ապահովման ու կարիքների գնահատման հարցում:
Ներկայացնելով հիմնական այն ոլորտները, որոնց բարելավման ուղղությամբ համայնքը հիմնարար լուծումներ է նախաձեռնել, քաղաքապետը նշել է, որ ցանկացած նախագծի հիմքում դրվել ու դրվելու է հանրային շահը:
Շնորհակալություն հայտնելով վստահության համար՝ Կենտրոն վարչական շրջանի նորանշանակ ղեկավար Պետրոս Պետոյանը նշել է, որ աշխատանքային իր փորձը, կառավարչական հմտությունները, Երևանի նկատմամբ սերն ու հոգատարությունը ներդնելու է հօգուտ քաղաքային միջավայրի բարելավման ու առկա խնդիրների լուծման:

Мэр Тигран Авинян представил нового главу административного района Кентрон
Мэр Еревана Тигран Авинян представил новоназначенного руководителя административного района Кентрон Петроса Петояна аппарату местной администрации.
Мэр подчеркнул роль административных районов в деле быстрого реагирования на проблемы, обратной связи с жильцами, оценки их нужд и пожелал удачи новому главе в этом ответственном деле. Мэр также отметил, что любой реализуемый проект должен иметь в основе общественный интерес.
Выразив благодарность за доверие, Петрос Петоян отметил, что будет применять свой опыт работы, навыки управления, свою любовь и заботу в отношении Еревана, чтобы способствовать улучшению городской среды и решению скопившихся проблем.