Երևանի պատվիրակությունը մասնակցել է Թբիլիսիի օրվան նվիրված միջոցառումներին
Թբիլիսիի քաղաքապետ Դավիթ Նարմանիայի հրավերով Թբիլիսիի օրվան նվիրված տոնական միջոցառումներին մասնակցելու նպատակով Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Դավիթ Օհանյանի գլխավորած պաշտոնական պատվիրակությունը հոկտեմբերի 17-18-ը եղել է Վրաստանի մայրաքաղաքում:
Այցի շրջանակում Երևանի պատվիրակության անդամները հանդիպում են ունեցել Թբիլիսիի քաղաքապետ Դավիթ Նարմանիայի հետ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են երկկողմ համագործակցությանն առնչվող հարցեր:
Պատվիրակության անդամները նաև այցելել են Թբիլիսիի Սուրբ Էջմիածին հայկական եկեղեցի և հանդիպել տեղի հայկական համայնքի ներկայացուցիչների հետ:

Делегация из Еревана приняла участие в мероприятиях, приуроченных ко Дню Тбилиси
Делегация, возглавляемая заместителем мэра Еревана Давидом Оганяном, по приглашению мэра Тбилиси Давида Нармания, с 17-го по 18-ое октября посетила столицу Грузии для участия в праздничных мероприятиях, приуроченных ко Дню Тбилиси.
В рамках визита члены ереванской делегации встретились с мэром Тбилиси Давидом Нармания. В ходе встречи были обсуждены вопросы двустороннего сотрудничества. В Тбилиси члены делегации посетили также армянскую церковь Святой Эчмиадзин и встретились с представителями армянский общины.