Արդյունաբերու-թյան, ընդերքօգտա-գործման և այլ արտադրական
Արդյունաբերական օբյեկտների
Աճուրդին մասնակցել ցանկացող անձինք աճուրդի կազմակերպման և անցկացման ընթացակարգին կարող են ծանոթանալ Երևանի քաղաքապետարանում, ինչպես նաև Երևանի քաղաքապետարանի համացանցային կայքում՝ www.yerevan.am:  Աճուրդի պայմանների մանրամասներին, պայմանագրի տիպային օրինակին ծանոթանալու ու հայտ ներկայացնելու համար դիմել Երևանի քաղաքապետարան (Արգիշտիի փողոց հ.1 , 1-ին հարկ, հեռ. 011-514-354): Աճուրդին մասնակցելու իրավունք ունեն` ՀՀ քաղաքացիներն ու իրավաբանական անձինք և  օրենսդրությամբ սահմանված հողի սեփականության իրավունքի այլ սուբյեկտներ: Աճուրդին մասնակցել ցանկացողները հայտին կից ներկայացնում են տեղական վճարի` 10,000 (տասը հազար) դրամ (հ/հ900015211403) և մեկնարկային գնի 50%-ի չափով նախավճարի վճարման անդորրագրերը (հ/հ900015211411)։
Աճուրդը կայանալու է 2025 թվականի ապրիլի 21-ին՝ ժ. 15.00-ին, Արգիշտիի փողոցի հ.1 հասցեում: Հայտերն ընդունվում են աշխատանքային օրերին՝ 9.30-13.00 և 14.00-17.30-ն: Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետն է  2025 թվականի ապրիլի  16-ը՝ ժամը 17.30-ը: