«Հետաքրքրություն հայտնելու հրավեր (ՀՀՀ)», «Սուրբ Աստվածամայր» բժշկական կենտրոնի, «Նոր Նորք» և «Տիգրան Մեծ»  առողջության կենտրոնների սեյսմիկ արդիականացման, էներգաարդյունավետության բարելավման և վերակառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի պատրաստում և հեղի
17.03.2026
«Հետաքրքրություն հայտնելու հրավեր (ՀՀՀ)», «Սուրբ Աստվածամայր» բժշկական կենտրոնի, «Նոր Նորք» և «Տիգրան Մեծ»  առողջության կենտրոնների սեյսմիկ արդիականացման, էներգաարդյունավետության բարելավման և վերակառուցման նախագծանախահաշվային փաստաթղթերի պատրաստում և հեղինակային հսկողության իրականացում» YEEP-II/LCS/CS-25/003 ծածկագրով հայտարարված Երևանի քաղաքապետարանի «Երևանի կառուցապատման ներդրումային ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» ՀՈԱԿ-ի կողմից՝ «Երևանի էներգաարդյունավետության 2-րդ» ծրագրի շրջանակներում:

«Приглашение к выражению заинтересованности (ПВЗ)»: “Разработка детального технического проекта и сметной документации, а также осуществление авторского надзора за сейсмическим усилением, повышением энергоэффективности и реконструкцией поликлиник «Нор-Нор
17.03.2026
«Приглашение к выражению заинтересованности (ПВЗ)»: “Разработка детального технического проекта и сметной документации, а также осуществление авторского надзора за сейсмическим усилением, повышением энергоэффективности и реконструкцией поликлиник «Нор-Норк», «Тигран Мец» и медицинского центра «Сурб Аствацамайр»” YEEP-II/LCS/CS-25/003, опубликованное «Бюро по реализации инвестиционных программ застройки г.Еревана» ОНKО Мэрии г.Еревана, в рамках программы «Повышение энергоэффективности Еревана 2».