Նախահաշվային արժեք (ներառյալ հարկերը) |
4. Աուդիտորը պետք է ունենա երկրի տարածքում գործունեություն իրականացնելու լիազորություն և կարողանա կիրառել համաձայնեցված աուդիտորական ստանդարտները։ Աուդիտորը պետք է ունենա բավարար աշխատակազմ՝ համապատասխան մասնագիտական որակավորումներով և փորձով, ներառյալ այնպիսի ծրագրերի կամ կազմակերպությունների հաշվետվությունների աուդիտի փորձ, որոնք համադրելի են իրենց բնույթով, ծավալով և բարդությամբ այն ծրագրի կամ կազմակերպության հետ, որի աուդիտն իրականացվելու է։ Հետաքրքրությունների արտահայտության գրությունները կգնահատվեն ԱԶԲ-ի «Խորհրդատվական ծառայությունների ընտրության ուղեցույցի» (2017, փոփոխություններով) նկարագրած նվազագույն արժեքի հիման վրա ընտրության մեթոդին համապատասխան։
5. Հետաքրքրության արտահայտման գրությունը պետք է էլեկտրոնային եղանակով ներկայացվի ԱԶԲ-ի Խորհրդատուների կառավարման համակարգի (ԽԿՀ) միջոցով` https://selfservice.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=209699, ոչ ուշ, քան 2025 թվականի ապրիլի 14-ը։
6. Հարցերի կամ լրացուցիչ տեղեկությունների համար խնդրում ենք կապվել ստորև նշված կոնտակտային անձի հետ.