Քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը ներկայացրել է Էրեբունի վարչական շրջանի նոր ղեկավարին
Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը Էրեբունի վարչական շրջանի աշխատակազմին է ներկայացրել վարչական շրջանի նորանշանակ ղեկավար Դավիթ Գրիգորյանին:
Երևանի քաղաքապետը շնորհակալություն է հայտնել վարչական շրջանի նախկին ղեկավար Արմեն Հարությունյանին՝ համատեղ աշխատանքի համար:
Կարևորելով քաղաքային տնտեսության դինամիկ զարգացման գործում վարչական շրջանների աշխատակազմերի հետևողական աշխատանքը՝ Տարոն Մարգարյանը նաև հատկանշել է, որ վարչական շրջանի նոր ղեկավար Դավիթ Գրիգորյանի գլխավորությամբ յուրաքանչյուր աշխատակցից ակնկալում է բարեխիղճ ու սրտացավ աշխատանք:
«Քաղաքապետարանի աշխատակազմն աջակցելու է վարչական շրջանում իրականացվող ծրագրերի կյանքի կոչմանն ու համատեղ ուժերով լուծումներ է տալու բոլոր այն խնդիրներին, որոնք դեռևս առկա են Էրեբունիում», - նշել է քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանն ու հաջողություններ մաղթել վարչական շրջանի նոր ղեկավար Դավիթ Գրիգորյանին:

Мэр Тарон Маргарян представил нового главу административного района Эребуни
Мэр Еревана Тарон Маргарян представил сотрудникам аппарата административного района Эребуни новоназначенного главу Давида Григоряна.
Мэр Еревана выразил благодарность бывшему руководителю административного района Армену Арутюняну за совместную работу.
Придав важность последовательной деятельности аппарата административного района в деле динамичного развития городского хозяйства, Тарон Маргарян отметил, что от каждого сотрудника административного района, под началом нового руководителя Давида Григоряна, ожидает добросовестной и преданной работы.
«Аппарат мэрии будет содействовать реализации программ в административном районе и совместными усилиями давать решения всем тем проблемам, которые пока еще не решены»,-подчеркнул мэр Тарон Маргарян и пожелал удачи новоназначенному главе административного района Давиду Григоряну.